Оздоровчий захід, який тривав 5 тижнів, відбувся в рамках соціального проекту «Здорова молодь», започаткованого всеукраїнської мережею Клініки терапії та реабілітації суглобів і хребта OrtoSano Миколаїв на етапі підготовки до співробітництва з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ.

«Здорова молодь – здорова нація!» – саме під цим гаслом пропозиція клініки OrtoSano взяти участь у проекті «Здорова молодь» була підтримана начальником відділу освіти Галицинівської ОТГ Оленою Кравець, за її ініціативою Галицинівська школа відібрала 14 учнів для оздоровлення в клініці.

Під час огляду досвідчені лікарі клініки OrtoSano терапевт фізичної та реабілітаційної медицини Клавдія Володимирівна Величко, невролог Свтілана Барська та ортопед-травматолог Миколай Лукачик перевірили дітей на стан постави і деформацій стоп. Діти переважно жалілись на болі в спині, ногах, головний біль, швидку втому. Тим в кого лікарі виявили сколіоз було зроблено абсолютно безпечну безпроменеву 3D-діагностику хребта. За результатами огляду та обстежень школярам була рекомендована реабілітаційна програма «Рівна постава дитини», а також діагностика стоп на сучасному плантографі з виготовленням індивідуальних ортопедичних устілок, дітям зі сколіозом 2-3 ступеню була призначена програма «Scoliocomplex».

Клініка OrtoSano Миколаїв має унікальні методики та запатентоване обладнання, які за багато років довели свою дієвість видатними результатами. Методика SanoRoller – єдина в Україні методика відновлення суглобів, їх функцій та рухливості. Вертеброгенні тренажери OrtoSano – унікальні пристрої які, на відміну від інших профілакторів, здійснюють безпечне нормоване навантаження на різні відділи хребта та дозволяють ефективно впливати на нього одразу в трьох площинах, широко застосовуються лікарями клініки в безопераційному і немедикаментозному лікуванні хвороб хребта, вертебральних неврологічних захворювань. Програма «Scoliocomlex» методики OrtoSano - єдина в Україні лікує дитячий сколіоз ІІІ ступеню без ризикованих операцій!

Саме ці унікальні методики були застосовано в 10-денному оздоровчому курсі для учнів Галицинівської школи: заняття за методикою OrtoSano в реабілітаціному залі, лікувальна гімнастика за методикою SanoRoller та програма лікування дитячого сколіозу Scoliocomplex, що відбувались за рахунок клініки.

В результаті проведеного лікування стан дітей значно покращився, перестали турбувати болі, покращилась постава і загальний стан. Найкращі в місті реабілітологи клініки навчили дітей правильно рухатись, сидіти та спати, зарядили неперевершеним позитивом OrtoSano, а також навчили комплексу лікувальних гімнастичних вправ, які діти виконуватимуть вдома щоденно після завершення оздоровчого курсу в клініці. Батьки зазначили підвищений інтерес з боку дітей до стану постави і хребта, бажання бути здоровими та продовжувати займатись за методиками OrtoSano вдома.

Після завершення оздоровчого курсу, лікарі та реабілітологи клініки влаштували урочистий захід, під час якого повідомили про результати, подякували батькам за увагу і час приділені здоров'ю власних дітей та відзначили зусилля і прагнення дітей бути здоровими Дипломами клініки «Курс Рівна постава дитини – це твоя суперсила!». Батьки в свою чергу подарували колективу OrtoSano найсмачніший в Світі торт.

«Ми не кажемо прощавай, а лише – до побачення, тому за кілька місяців чекаємо вас в OrtoSano на повторний курс», – саме такими словами завершив захід директор клініки Дмитро Моторний.

OrtoSano – експерт з лікування сколіозу!