PRP Плазмотерапія суглобів в сучасній медичній практиці – інноваційний та дуже ефективний метод лікування і профілактики захворювань суглобів. В основі методу PRP-терапії - застосування плазми крові пацієнта збагаченої тромбоцитами, які виділяють регуляторні білки що відновлюють ушкоджені тканини. Збагачена тромбоцитами плазма крові при потраплянні в суглоб активізує фактори роста, в результаті відновлюється хрящова тканина, значно зменшуються запалювальні процеси та больовий синдром.Показання до застосування PRP Плазмотерапії в складі комплексної терапії клініки OrtoSano Миколаїв:
- деформуючий артроз колінного суглоба, тазостегнового суглоба, голіностопа, плечового суглоба
- плечелопатковий периартрит
- епікодилит, запалювальний процес в області ліктьового суглоба
- запалення ахілового сухожилля
- п’яткова шпора
- тендовагініт (ушкодження з’єднувальної тканини)
- остеохондроз
- реабілітація після артроскопічних операцій (артроскопія суглоба)

Процедура триває 25-30 хвилин. Курс лікування PRP Плазмотерапії за призначенням лікаря складає 2-7 процедур з інтервалом від 3х днів до 2х тижнів. Виконується процедура лікарем клініки OrtoSano із залученням медичних сестер які пройшли навчання з плазмотерапії.

PRP Плазмотерапія дуже успішно поєднується з ударно-хвильовою терапією,  ударно-волновой терапией, та методиками відновлення та реабілітації суглобів і хребта SanoRoller і OrtoSano .

Артрит та артроз, самі собою не зникають. Застосування знеболювальних препаратів лише тимчасово зменшує біль в суглобі та жодним чином не зупиняє саму хворобу, надаючи їй можливість і далі руйнувати суглоб. Врешті це призводить до операції ендопротезування, артропластики, заміни суглоба.
Не витрачайте час на біль, звертайтесь до експерта з лікування суглобів – клініки OrtoSano Миколаїв!


OrtoSano - життя без болю!