В Миколаєві вже рік працює найсучасніша клініка терапії та реабілітації суглобів і хребта OrtoSano!

Повна версія статті

Унікальні методики відновленя та лікування SanoRoller і OrtoSano, найкращі спеціалісти та незабутній сервіс – є основою здоров’я, відмінного самопочуття і гарного настрою наших пацієнтів, в будь-якому місті країни, де б ми не з’явились» -  Лікар Вищої категорії терапевт фізичної та реабілітаційної медицини клініки OrtoSano Клавдія Володимирівна Величко.

Дійсно, в розпал пандемії, в час коли все зачиняється, відкрити свої двері 3 квітня 2020 року для миколаївців - мав бути сміливий і дуже виважений крок! Але з таким науковим, методичним і людським потенціалом OrtoSano завжди має що запропонувати - одразу було організовано безкоштовні он-лайн консультації лікаря мешканцям Миколаївщини та підвіз людей які потребували допомоги. Краща в області фізіотерапія під керівництвом видатного експерта Величко Клавдії Володимирівни запрацювала на повну потужність. У поєднанні з унікальною методикою відновлення функції суглобів та глибокого масажу SanoRoller, живильні грязьові аплікації Азовського моря, електротерапія, електронейростимуляція та магнітлазер-ультразвукові процедури, лише за перший місяць роботи клініки повернули свободу рухів та позбавили болю не один десяток пацієнтів, а на сьогоднішній день це вже сотні.

Просторі приміщення, унікальне обладнання і авторські методики, яких не має жодна інша клініка та лікарня Миколаївщини, найкращі фахівці та незабутня атмосфера здоров’я і позитиву OrtoSano – найкращий шлях до вирішення проблем зі здоров’ям!

До клініки звертається дуже багато людей з проблемами опорно-рухового апарату, насамперед це – болі в спині та суглобах, головні болі, міжхребцеві грижі і протрузії, остеохондроз, сколіоз, кіфоз, контрактури, артрити та артрози, і це далеко не повний перелік. Щодня клініку відвідують десятки миколаївців, наймолодшому пацієнту 5 років, а найстаршому — 89!

Варто зазначити, що клініка OrtoSano спеціалізується саме на немедикаментозних та безопераційних методах лікування суглобів і хребта, застосовує тільки передовий науковий досвід, власні розробки і ніякої мануальної терапії. Є декілька міфів які лікарі OrtoSano розвінчали на власному досвіді:

Міф №1: Лікування больових синдромів обов’язково потребує медикаментозного лікування, уколів або крапельниць.

- Насправді, застосування уколів та крапельниць для усунення больового синдрому в спині чи не остання справа, адже електрофорез та магнітолазероультрозвукова терапія доставляють ліки безпосередньо в потрібну зону, в значно менших дозах, а завдяки відновлювальному впливу лазеру, електричних струмів різної частоти чи магнітних та ультразвукуових коливань - ефективніше і без зайвої шкоди для організму. Застосування методики відновлення хребта OrtoSano дозволяє усунути причини виникнення болю в майбутньому.

Міф №2: Від проблем з міжхребцевими грижами та протрузіями можна позбутись виключно хірургічним шляхом.

- Насправді ситуація повністю зво ротня і в 70% випадків цілком достатньо застосування комплексного консервативного лікування із застосуванням фізіотерапії та усунення причини – остеохондрозу, за допомогою поєднання відновлювальних методик SanoRoller та OrtoSano

М іф №3: Від проблем з суглобами допоможуть лише гормональні ін’єкції.

- Насправді застосування медикаментозних ін’єкцій не усуває причину та лише наближає хірургічну заміну суглоба, оскільки при артрозі та остеоартрозі м’язи спазмуються та скорочуються, виникає біль в суглобах, а в суглобовому хрящі прогресують дегенеративно дистрофічні процеси. Натомість в OrtoSano за допомогою унікальної методики відновлення суглобів SanoRoller зникає м’язовий спазм, розтягуються скорочені м’язи і фасції та усуваються тригерні точки, відбувається відновлення функції суглоба без шкоди для організму. Застосування фізіотерапевтичних процедур в комплексі з методи кою SanoRoller суттєво підсилює лікувальний ефект, прискорює процес одужання та значно покращує стан пацієнта.  

 Міф №4: Сколіоз 3 ступеню потребує лише оперативного втручання.

- Насправді авторська методика OrtoSano Scoliocomplex лікування дитячого сколіозу дозволяє досить швидко переводити 3 ступінь сколіозу в 2 ступінь і далі вже поступово рухатись в бік відновлення. Хіба це не диво? – Реальність.

Кожен пацієнт який звертається до клініки, перш ніж почати лікуватись, проходить обов’язкову консультацію лікарів, які вивчають наявні діагностичні матеріали та за потреби призначать додаткові діагностики. Варто зазначити що для ранньої діагностики порушень постави, сколіозу, кіфозу, остеохондрозу та гриж в клініці OrtoSano застосовують абсолютно безпечну, інформативну і швидку 3D-діагностику, яка дозволяє комплексно оцінити стан хребта та м'язів спини в цілому, показати порушення рухливості кожного хребцевого сегмента і обсягу рухів міжхребцевих фасеточних суглобів, що в більшості випадків позбавляє пацієнта необхідності робити більш дорогі та менш безпечні діагностики. Беззаперечна перевага 3D-діагностики - виявлення порушення постави у дітей та підлітків, оскільки відбувається дуже швидко та без небезпечного рентгенівського опромінення! Протягом 10 хвилин діагностичний комплекс вимірює ступінь сколіозу, викривлення хребта у фронтальній проекції та кіфозу у сагітальній проекції, простими словами - сутулості. Результати миттєво відображаються на ком'ютері і після спілкування з лікарем клініки батьки одержують точний висновок щодо стану хребта та м'язового корсету дитини. За результатами консультації пацієнту складають індивідуальний план лікування, який здійснює кваліфікований медперсонал клініки під пильним наглядом лікаря.

Лікування захворювань хребта як вже вище зазначалось здійснюється за комплексною методикою OrtoSano із застосуванням фізіотерапії, масажів, вправ на вертеброгенних тренажерах і кінезотерапії.

Якщо Ви колись чули про дошку Євмінова – це позавчораній день, на сьогодні вертеброгенні тренажери OrtoSano дозволяють здійснювати витягування і вирівнювання хребта, дієве позбавлення остеохондрозу та сколіозу. Цей унікальний пристрій має форму дуги, обладнаний масажними роліками, еспандерами та петлею Гліссона, все це в комплексі надає можливість не тільки витягувати а й вирівнювати хребет в трьох проекціях. Завдяки конструктивним особливостям цього лікувального комплексу відбувається саме природня, нормована, м’яка та безпечна тракція хребта, що унеможливлює травми та інші побічні наслідки звичайного витяжіння. Вправи на вертеброгенному тренажрі за унікальною методикою OrtoSano у поєднанні з багатоканальною електронейростимуляцією та гімнастикою SanoRoller-Gym знімають м’язові спазми, вирівнюють м’язовий тонус, відновлюють м’язовий корсет, позбавляють невралгії та роблять поставу рівною і струмкою.

Ви досі не чули про гімнастику SanoRoller-Gym? – То Вам варто завітати на сторінку Instagram клініки та подивитись їх відео.

Оперувати чи лікувати дитині сколіоз 3 ступеню вирішувати батькам, але OrtoSano має унікальну запатентовану методику Scoliocomplex, яка в більшості випадків дозволяє уникнути дороговартісної операції, тривалої реабілітації та ризиків що зазвичай несе будь-яке оперативне втручання. Тому в клініці OrtoSano, єдиній в Україні, лікарі творять такі маленькі але дуже важливі дива вже сьогодні!

Відновити рух кінцівок після травм та інсультів, позбутись болю в суглобах без ін’єкцій та дороговартісних операції цілком можливо в клініці OrtoSano, адже тільки тут застосовують унікальну запатентовану методику SanoRoller у поєднанні з кінезотерапією, цілющими грязьовими аплікаціями Азовського моря, біорезонансною стимуляцією та рештою дієвих фізіопроцедур. Для людей що перенесли інсульт клініка організовує виїзди реабілітологів до дому.

Головна мета клініки OrtoSano – Життя без болю! В цьому нам допоможуть будь-які профілактичні заходи, оскільки профілактика завжди дешевша за терапію та операції, але кращій спосіб обрати справжнього експерта – клініку OrtoSano! Для цього в клініці є всі необхідні ресурси, засоби, методики, розроблено лікувальні, відновлювальні і профілактичні програми для різного віку пацієнтів та за видами захворювань, а головне – професійний колектив який повертає людям працездатність та свободу руху!

І це ще не все!

Стан наших стоп є однією з головних передумов майбутніх проблем зі спиною та суглобів, саме тому в клініці OrtoSano приділяють значну увагу стану стоп. Плантоскопія та більш як 12 параметрів діагностики з можливістю корекції в процесі носіння, дозволяють одержати ідеальний витвір ортопедичного мистецтва – індивідуальні ортопедичні устілки, щоб позбавити свої ніжки, суглоби і м'язи дискомфорту на весь час лікування!

Отже звернутись до клініки OrtoSano вже сьогодні - це найпростіший спосіб позбутись проблем опорно-рухового апарату та відновити здоров’я за унікальними і революційними методиками.

м.Миколаїв, вул.Даля, 2

Facebook:OrtosanoMykolaiv

Instagram:@ortosano_mykolaiv

Відвідайте наш сайтhttps://nikolaev.ortosano.com.ua/

Звертайтесь до нас за телефонами:

+38(067)009 06 00

+38(099)029 96 00